Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Gostivar

Edinstvo Bashkimi Birlik


 • Adresa: Pançe Poposki 35
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faik Konica


 • Adresa: f.Debresh
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7826 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjon BuzukuKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev


 • Adresa: Vëllezërit Blazevski 6
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:30

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GradecKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ismail Qemali


 • Adresa: Lleningradska p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LiriaKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mustafa Kemal Ataturk


 • Adresa: Pavle Avramovski 52
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naim FrashëriKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PërparimiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sali Lisi


 • Adresa: f.Dobridoll
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7824 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vrapçisht


 • Adresa: f.Vrapçisht
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7825 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 77 | | | веќе видена

Инфлацијата мерена преку индексот на трошоците на животот во мај 2024 година, во однос на април 2024 година изнесува 0.9 отсто, објави Државниот завод за ...
сите 78 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 60 | | | веќе видена

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 15 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj