Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Probistip

Braqa Milladinovci


 • Adresa: Goce Dellçev 2
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9463 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kirili dhe Metodij


 • Adresa: f.Zlletovo
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolla Karev


 • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9465 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanço Trajkov


 • Adresa: Miro Baraga p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9462 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 16 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 70 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 44 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj