Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • National restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities) in Prilep

Alavantija


 • Address : s.Debarca
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 22:00 • Sat from 11:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Address : bul.Goce Delchev 37
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno-Vila St.Nikola


 • Address : Naselba bez ulichen sistem
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Salida


 • Address : Ivo Lola Ribar b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La casa grande exclusive


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mir


 • Address : pod Prilepsko Ezero
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romansa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија да го зголеми домашното производство на струја и храна, порачаа експертите на денешниот форум насловен „ По бурата: Управување со прехранбената и ...
сите 10 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка АД Скопје ја стави во функција платформата за Отворено банкарство. Станува збор за регулаторно барање, кое стапува во сила во март 2026 година, ...
сите 23 | | | веќе видена

Со мотото „Гледај го светот во очи“, во извонредна атмосфера исполнета со артистички содржини, „Тиквеш“ го промовираше својот автентичен бренд „Луда Мара“, во ...
сите 8 | | | веќе видена

Нема да се дели дивиденда, туку парите ќе се реинвестираат. Акционерското друштво „Хотели Метропол“ објави како ќе се распредели добивката што ја оствариле во ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel