Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Pizzerias - restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities) in Bitola

Grand Premier


 • Address : Dovledzhik b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7905 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balux/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baron


 • Address : Gradsko Shetalishte b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Capri


 • Address : 11-ta Makedonska Divizija 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carska gradina


 • Address : s.Dihovo
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euphoria wedding & Event center


 • Address : 11-ta Makedonska Divizija 25
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glamur


 • Address : s.Dihovo
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keops


 • Address : Vasko Karangeleski 31
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korzo


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 95
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vavilon


 • Address : Makedonska Falanga (Ivo Lola Ribar) 24
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7910 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Molika


 • Address : Dovledzhik 81-v
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Германската уредувачка мрежа (РНД) објави извештај на новинарот Торстен Фукс, кој зборуваше за животот во Хрватска како „најмладата членка на Европската унија ...
сите 34 | | | веќе видена

Спортските кладилници и операторите на игри на среќа имаа уште една прилично успешна деловна година во Хрватска, пишува Даница.хр. Нивните приходи и профити ...
сите 31 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 80 | | | веќе видена

Во златарниците сѐ е сјајно и преубаво, но накитот за најголем дел од народот е недостапен. Златно синџирче, нараквица, обетки и прстен некогаш беа ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel