Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities) in Veles

Glorius


 • Address : 8-mi Septemvri 61/1 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 01:00

Restoran na Veleshko


 • Address : Akademik Penco Davcev b.b. (Skopski pat)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7888 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Map

Монетарната политика во земјата е соодветна. Со монетарното олабавување остварено во првиот квартал од оваа година, Народната банка повторно испорача клучна ...
сите 107 | | | веќе видена

Во вторник на седница на Влада треба да помине новата програма за субвенции за вградување плински уред во автомобилите, соопшти денеска министерот за економија ...
сите 51 | | | веќе видена

Германската авиокомпанија „Луфтханза“ по втор пат ја одбила идејата на Словенија да каже „да“ после пропаѓањето на „Адриа Ервејз“, заедно да основаат нова ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel