Elita • Telephone 2: +389 70 788657
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00Suggested results for your search terms:

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Dalma


 • Address : Petar Pop Arsov 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

"Be a guest at your own party“- Dalma Food and Catering Service

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedSmoking area

Wedding House


 • Address : Pat za Kitka 42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7434 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 01:00

Unique ambient, impressive location, affordable prices..

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedSmoking area

Korner


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Kurtisi


 • Address : Lubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 23:00

Map

Економски силни девојки и жени полесно ќе го остваруваат нивното природно право да бидат еднакви во изборот на работни места и да бидат на раководни позиции, ...
сите 19 | | | веќе видена

Од 22 до 24 октомври Царинската управа ќе биде домаќин на најзначајната конференција на Светската царинска организација – ПИКАРД (Партнерство во царинското ...
сите 5 | | | веќе видена

„Стручно образование и обука за сите – вештини за живот“ беше темата на 4-тиот по ред настан - Недела на стручни вештини, што се одржа во Хелсинки, Финска, од ...
сите 45 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel