Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - bistros
 • Restaurants a - z
 • Lounge bars
 • Health & diiet food retail
 • Hotels
 • Restaurants - Pubs
 • Pizzerias - Restaurants
 • Cafes
 • Restaurants - Turkish
 • Taverns
Повеќе филтриПомалку филтри

Restaurants - bistros по градови

Bitola Gostivar Kumanovo Skopje Stip Struga Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - bistros

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sendvic Bar


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje Bar Crawl


 • Address : Ploshtad Makedonija
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soho House/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stanica Straza


 • Address : Strazha M 4-m.v - Aramiski kamen, s.Mavrovo - Rostushe
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toto dejli


 • Address : Aminta III (Leninova) 63
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Treff


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 126
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Diner K-Marash Kebap


 • Address : Methodia Andonov Cento
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Doner K-Marash


 • Address : Saraj 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Имињата на фирмите, кои со месеци користеле електрична енергија која ја плаќале по цена како домаќинства, не ги открива и директорката на УЈП, Сања Лукаревска. ...
сите 29 | | | веќе видена

Mалопродажните цени на нафтените деривати согласно Методологијата за формирање на цените, се намалуваат во просек за 0,66%. Малопродажната цена на бензинот ...
сите 94 | | | веќе видена

Според прогнозите, инфлацијата „ќе почне да опаѓа“ во средината на 2023 година, посочува Бруно Ле Мер, министерот за економија на Франција. Во меѓувреме, ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути ТТК Банка од 5.12.2022 година (понеделник) ќе започне со исплата на паричните права од социјална, детска и цивилна заштита (сите ...
сите 65 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel