Dime Vokri


  • Address : Vasko Karangeleski 41-4/61
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈10768 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 00:00
    Sun from 11:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95, се намалува за 1,50 ден/лит, во однос на малопродажната цена утврдена со одлуката за утврдување на највисоки ...
сите 93 | | | веќе видена

Вкупно пет домашни компании се добитници на финансиска поддршка во рамките на Предизвикот за „Справување со климатски промени 2022” кој го спроведе Фондот за ...
сите 38 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими денеска и утре во Брисел ја предводи делегацијата на земјава во билатералниот скрининг за економските критериуми и реформи ...
сите 86 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel