Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - bistros
 • Lounge bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - bistros in Veles

Bistro Bodega


 • Address : Blagoj Gjorev 99
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El sadaj


 • Address : Blagoj Gjorev 99
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epicentrum


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 57
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Намалувањето на бројот на работници во индустријата, кое според последните статистички податоци годинава до октомври изнесувало 1,3 отсто, сè уште е резултат ...
сите 48 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel