Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Rehabilitim - qendra
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Masazh terapeutik
 • Sport - masazhe sportive
 • Spitale
 • Organizata Joqeveritare
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Droga
 • Banjo Natyrale
 • Hotele
 • Shoqata
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Fitnes - Qendra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rehabilitim - qendra

Qendra hiperbarike


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 7/1 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sfidë për të rinjtë


 • Adresa: Betovenova 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtepi Pleqsh Sonce


 • Adresa: Bllagoja Gojan 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Institucion privat për akomodimin, kujdesin dhe përmirësimin e cilësisë së jetës për personat e tretë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511863204_59.jpg?t=true&w=300&h=300

Viva Medika


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 15-2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vo mojot svet (Në botën time)


 • Adresa: Metodija Satorov Sarlo 16 (Rudi Cajevac)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Bato


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit K-5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Pullumb Reçi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Rehabilitim


 • Adresa: Turisticka, Lagja Oteshevë
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për rehabilitimin e fëmijëve me dëgjim të dëmtuar-Koço Racin


 • Adresa: Zaharija Shumlanska p.n., fahu p.163 (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiziko-medikus


 • Adresa: Dimitar Vllahov 36
 • Vendi: Vinicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JZU Spitali Psikiatrik Demir Hisar


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7886 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mjekësia Fizikale dhe Rehabilitim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Negorski Banji/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pokrov


 • Adresa: Heroj Karposh 16
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7966 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Svetlina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 53 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,5 ...
сите 135 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 55 | | | веќе видена

Руската централна банка предупреди дека инвестирањето во нестабилни дигитални валути може да доведе до „огромни“ загуби. Руската централна банка ги предупреди ...
сите 25 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj