Пребарувањето е оптимизирано за Kumanovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra geriatrike (përkujdesje për të moshuarit)
 • Shtëpi pensionistësh
 • Shtëpi shëndeti dhe ente
Повеќе филтриПомалку филтри

Qendra geriatrike (përkujdesje për të moshuarit) по градови

Berovë Gostivar Kumanovë Kërçovë Makedonski Brod Manastir Mavrovë Prilep Radovis Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra geriatrike (përkujdesje për të moshuarit)

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuarPishinë

Shtepi Pleqsh Sonce


 • Adresa: Bllagoja Gojan 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Institucion privat për akomodimin, kujdesin dhe përmirësimin e cilësisë së jetës për personat e tretë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511863204_59.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerHotel me 5 nyje

Hanters Lajf shtepi pensionistesh


 • Adresa: f.Katllanovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9460 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

HANTERS LIFE- ДОМ ЗА СТАРИ ЛИЦА. Нашата мисија е да обезбедиме топол и пријатен дом за Вас и да се посветиме на Вашето здравје, задоволство и долговечност.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649936315_98.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Feniks domovi za stari lica Feniks Premium


 • Adresa: Vasil Gjorgov 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Phoenix Premium është një institucion privat që ofron kujdes të lartë për të rriturit me kujdes të plotë dhe duke i dhënë vëmendjen e duhur jetës së përditshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550483110_75.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Labos


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 242-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Në pjesën e qetë të mjedisit urban, afër qendrës së qytetit, bëjmë strehimin dhe përkujdesemi për personat pleqë dhe të pafuqishëm.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w=300&h=300

Feniks domovi za stari lica - Feniks FamilyPhoenix Premium është një institucion privat që ofron kujdes të lartë për të rriturit me kujdes të plotë dhe duke i dhënë vëmendjen e duhur jetës së përditshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681369640_17.jpg?t=true&w=300&h=300

Feniks shtepi pensionistesh - Volkovo (Geromedikal)


 • Adresa: rr.44, f.Vollkovo 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9431 км

Phoenix Premium është një institucion privat që ofron kujdes të lartë për të rriturit me kujdes të plotë dhe duke i dhënë vëmendjen e duhur jetës së përditshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681371263_46.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Vera


 • Adresa: Nikola Parapunov 25-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км

Qëllimi themelimit është që t’Ju ofrohet shërbim me cilësi të lartë dhe t’u lehtëson personave të moshuar dhe familjeve të tyre.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w=300&h=300

Dom za stari lica Panorama


 • Adresa: r.r.1 nr.201
 • Vendi: Shkup

Ние Ви нудиме 24 часовна нега на стари и изнемоштени лица од страна на негуватели, медицински персонал со цел секојдневно да се одржи и унапреди квалитетот на животот и здравјето на нашите корисници. За повеќе информации контактирајте нè на 070/379-324 или 070/384-445.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703836449_05.png?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

ARIYA - shtepi per te moshuarit


 • Adresa: Rudo 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Institucion privat për kujdesin dhe kujdesin ndaj të moshuarve dhe të pafuqishmëve. Një ekip profesional dhe mjekësor kujdeset për përdoruesit tanë 24 orë në ditë, në mënyrë që të jemi të sigurt për shëndetin tuaj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649667829_57.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Feniks shtepi pensionistesh - Feniks Garden


 • Adresa: Blagoja Gojan 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Germedikal Phoenix është një institucion privat që ofron një shtëpi të ngrohtë për personin e tretë, aktiviteti kryesor i të cilit është strehimi i të rriturve që ofrojnë kujdes të plotë dhe kushte të përshtatshme jetese.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550483126_37.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Vita Ve


 • Adresa: Butellska 29/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Instituti privat për kujdesjen e personave të moshuar, funksionon nga viti 2008, si insitituti i parë privat i liçencuar, për kujdesjen në bazë të të gjitha standardeve dhe kushteve të cilat janë të nevojshme për një person të moshuar të ndjehet i lumtur, i kënaqur dhe i sigurtë në kushtet tona të përkryera, kujdesë profesionale nga persona përgjegjës dhe të buzëqeshur nga ekipi profesional i VITAVE.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/71f66eec3dbedabdddbd24bdde42d251.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

13 Nëntori Enti Gerontologjik


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 129
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Instituti Shëndetësor Publik , Gerontologjia "13 Nëntori",gjendet në Shkup, rr. 4 Korriku 129, në lagjen Gjorçe Petrov dhe një njësi në Komunën e Manastirit, rr. Lavçanski pat p.n. Disponojmë me katër objekte(Geriatri, Nënë Tereza-Zllokuqanë dhe dy Hospise në Shkup dhe Manastir)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548670563_63.png?t=true&w=300&h=300

Zafir Sajto


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 32
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Active/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anima medical centar


 • Adresa: Skupi 22 10
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arabela


 • Adresa: Marshal Tito 427
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astreon


 • Adresa: Ilija Aleksov 137
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈9511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astreon - Bansko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brankica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Ivan Vllashki


 • Adresa: Marshal Tito 8-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈9515 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dabeski luks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom Zhana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom za stari lica Nana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Harmonija


 • Adresa: Sllave Dellovski 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotell Idilla Terzieva


 • Adresa: Prizrenska 50/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9433 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Humanost/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiro Krsteski-Pllatnik


 • Adresa: Nada Llameska 1-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9510 км
 • Пауза: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lika Çopova/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majka Tereza


 • Adresa: Skupi, f.Zllokuqan p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milica


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 15/48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirkoski


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpija


 • Adresa: rr.18 nr.30
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Нова блок трансакција со акциите на Комерцијална банка. Откупени се две илјади обични акции во вредност од над 412 илјади евра. Кога се работи за блок ...
сите 18 | | | веќе видена

И покрај тоа што се соочува со судски процес за геноцид во Газа пред судот во Хаг, израелската десна влада не попушта и продолжува да ја урива Газа и да ја ...
сите 84 | | | веќе видена

Германскиот министер за труд Хубертус Хајл (СПД) сака да претстави нов пензиски пакет заедно со министерот за финансии Кристијан Линднер (ФДП) во следните ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj