Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Prefabricated building frames & industrial buildings
 • Construction companies
 • Engineering
 • Construction materials & supplies
 • Structural steelwork contractors
 • Architectural Services
 • Metal Products & Tin Manufacturers
 • Interior Decorators & Designers
 • Contractors - Roads & Highways
 • Buildings Construction Contractors
 • Metal Products - Manufacturers & Retail
 • Concrete - Manufacturers & Dealers
Повеќе филтриПомалку филтри

Prefabricated building frames & industrial buildings по градови

Bitola Gostivar Ohrid Pehcevo Skopje Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Prefabricated building frames & industrial buildings

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ak-Constr Building


 • Address : Ilirija 19
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idr Ingenering Group


 • Address : Golema Recica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shift


 • Address : Ilindenska 179
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

Shift d.o.o е компанија за изведување на внатрешни проекти и ентериери, основана во 2016 година како резултат на потребата на пазарот за прецизна и навремена реализација на внатрешни проекти за деловни и станбени згради.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594112629_82.png?t=true&w=300&h=300

A2-Kompani


 • Address : ul.2 14
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading


 • Address : ul.1409, Novoselski pat 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ADING is a leading company in South East Europe in production and sale of construction chemicals, established in 1969.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589193500_57.png?t=true&w=300&h=300

Cake


 • Address : Strahinja Simonoski б.б.
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energomarket


 • Address : Naroden Front, TC Beverli Hils 19-а лок.15, п.фах 878
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GF Liminvest


 • Address : Belichica 121/8
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kartel


 • Address : Ilindenska 298
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Броеви за контакт 070/229-102 и 070/345-898. Картел е комапнија која се вбројува во водечките организации со висок степен на легитимитет во сегментот на металската индустрија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556019925_25.png?t=true&w=300&h=300

Krkul Konstrukcii


 • Address : 7-mi Noemvri 183
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT Inzenering-Rol Forming


 • Address : Industriska б.б.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mevlan gradba


 • Address : Indira Gandi (Shuto Orizari) 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oniks Gradba


 • Address : bul.Asnom 74/1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepe Company


 • Address : s.Konjsko
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7870 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pera Construction International


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin), Siti Plaza 7 кат 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Како што објави Државниот завод за статистика, стапката на слободни работни места во третиот квартал годинава изнесува 1,69 проценти.Највисока стапка на ...
сите 56 | | | веќе видена

Бизнис конфедерација на Македонија (БКМ), започна со дигитализација на своето работење преку основање на Центарот за бизнис поддршка на компаниите, којшто ...
сите 50 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Денес не е лесно да се штеди. Со сите трошоци, сметки и заеми што треба да се подмируваат секој месец, можеби ќе бидете во искушение ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel