Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Optic cables
 • Telecommunication equipment
 • Computer networks
 • Telecommunication services
 • Video surveilance
 • Computers, Computer Equipment, Software & Hardware - Retail
 • Energy Efficiency
 • Architectural Services
 • Telephone Installation
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Burglar Alarms & Security Systems
 • Telecommunication Solutions
 • Information Technology & Engineering
Повеќе филтриПомалку филтри

Optic cables по градови

Skopje Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Optic cables

Teleoptik Net


 • Address : 29-ti Noemvri b.b.
 • Place: Tetovo

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573119622_36.jpg?t=true&w=300&h=300

Fibernet M-K


 • Address : Boris Trajkovski 117-a (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7859 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ingram Micro Makedonija


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 10 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kabel optik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lantel


 • Address : Atinska 25 lok.8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MG Fiber optika


 • Address : M.T.Gologanov 149/1 lok 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

MG Fiber Optika дооел. е основана 2010 година. во Скопје. Нејзината основна цел е да пружи подршка и сервис за фибер-оптички мрежи, како логистика на територијата на цела држава.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573721602_55.png?t=true&w=300&h=300

Relisis


 • Address : Praska 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trinity systems


 • Address : ul.852 br.62 kompleks Gazela
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Лизинг компаниите во земјава лани оствариле добивка од 1,4 милиони евра, која е за речиси 200.000 евра поголема од претходната 2018 година – покажуваат ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel