Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Skopje
  • Ohrid
  • Stip
  • Bitola
  • Prilep
  • Tetovo
  • Kicevo
  • Strumica
  • Kocani
  • Gostivar
  • Delcevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Telecommunication services
  • Internet & broadband services
  • Mobile phones - accessories
  • Mobile phones - repair
  • Mobile phones - ringtones
  • Telecommunication Equipment
  • Telecommunication Solutions
  • Telecommunications
  • Cable Tv Companies
  • Computer Networks
  • Cable Internet
  • Internet Service Providers
  • Computers, Computer Equipment, Software & Hardware - Retail
  • Optic Cables
  • Computer Systems
  • Electronics
  • Video Surveilance
  • Digital Televison
  • Mobile Operators
  • Computer Software - Applications & Development
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Telecommunication services


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Akton


  • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 11-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

"Akton communications" provides direct international termination of mobile and landline telecommunications traffic in the Adriatic Region: in Slovenia, Croatia, Bosnia and Herzegovina, FYR Macedonia, Serbia and Montenegro.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1701087845_93.png?t=true&w=300&h=300

Netvision/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telekom prodavnica-Tetovo 1 (Telecom Shop-Tetovo 1)


  • Address : Marshal Tito 76
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telekom prodavnica-Tetovo 2 (Telecom Shop-Tetovo 2)


  • Address : Ilindenska b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Accessible Networks Service


  • Address : Ruzveltova 9
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7481 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adn Vbt


  • Address : Tane Caleski 26
  • Place: Kicevo
  • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpha Point


  • Address : Fjodor Dostoevski 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altra-sat 2000


  • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli b.b.
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7438 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alо tehnologii


  • Address : Istarska 33
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkantel


  • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 19
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi-Net Networks (Bi-Net Mrezi)


  • Address : Palmiro Toljati 76-a-1/15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7429 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biv Piramida


  • Address : Marshal Tito b.b.
  • Place: Delcevo
  • Distance: ≈7517 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biznis komunikacii


  • Address : bul.Kocho Racin 38-3/14
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culaknet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dab Kerier Grup


  • Address : Franc Presern 62
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ees Comunications (Ees komunikacii)


  • Address : Orce Nikolov 105
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enotehna


  • Address : Pavel Shatev (Bihachka) 3 lam.2 lok.12-14
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ericsson Telecommunications Macedonia


  • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel