Пребарувањето е оптимизирано за Kërçovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pneumatika
 • Hidraulikë
 • Ndërtimtari - mekanizma - pjesë rezervë
 • Dihtungje
 • Pneumatika - inxhinieri
 • Ventila Mekanikë
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Elektronikë
 • Kompresorë - Tregëti Dhe Shpërndarje
 • Makina - Prodhim
 • Industria Automatike
 • Pneumatikë - Vegla Pneumatike
 • Vegla
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pneumatika

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Aleks-internacional


 • Adresa: Nikolla Parapunov, QT Karposh 4 3-a-38/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Servis dhe shitje e kompresorëve dhe pajisjeve pneumatike

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300

Adams


 • Adresa: Rruga Osllomej 13
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrooprema MI


 • Adresa: Jani Llukrovski 5/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bamaks


 • Adresa: Trifun Panovski 20-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Devit KPS


 • Adresa: Nikola Rusinski 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Donill


 • Adresa: QT Olimpiko lok.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

hidraulikë, pneumatika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El energo


 • Adresa: bul.V.S.Bato 91/1-17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Festo


 • Adresa: Jani Llukrovski l, QT Avtokomanda p.n., lok.43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

pneumatika, hidraulikë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heksagon


 • Adresa: Korpusi i 15-të p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro-vozduh


 • Adresa: Gjurçin Kokalle 43-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hipa-Pi


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47 kulla 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivotehna


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 10-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ken-am


 • Adresa: Prilepski Braniteli (Marksova) 156
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konektor


 • Adresa: Done Bozhinov p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

hidraulikë, pneumatika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KozaraKategoritë:

hidraulikë, pneumatika

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MF Seals


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Përpunimin e dihtungjeve për hidraulikë dhe pneumatikë, SEAL – MASTER teknologjia “sipas masës”, me diameter nga 6mm deri në 600mm, e përpunuar nga elastomerë NBR, H-PU-poliuretan, EPDM, H-NBR, PTFE/bronzi, FPM, POM dhe tjera, çfarëdo dimenzione: standarde, jostandarde, inç…

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7d189bab08107e8e6c33adae268d09c2.jpg?t=true&w=300&h=300

Metal servis


 • Adresa: Bulevardi perëndimor 95
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pacifik kaucuk


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro-inzh


 • Adresa: Bregallniçka 27
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saç-inzenering


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-1/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 89 | | | веќе видена

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 18 | | | веќе видена

Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани бројот на склучени договори ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj