Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Abrasive blasting (sandblasting)
 • Corrosion - prevention & control
 • Glass & glazing contactors
 • Welding services
 • Construction companies
Повеќе филтриПомалку филтри

Abrasive blasting (sandblasting) по градови

Kavadarci Skopje Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Abrasive blasting (sandblasting)

Alpha Nemetali (Alfa Nemetali)


 • Address : Boris Trajkovski b.b. (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Plast DTGJ


 • Address : Boris Trajkovski 32/4 (Prvomajska)
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Ceko


 • Address : Jadranska Msgistrala b.b. (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonija staklo


 • Address : Marsal Tito 89
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonija staklo


 • Address : Goce Delcev b.b.
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peskara KiS


 • Address : Kiro Krstev 58
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peskara Vel


 • Address : Akademik Penco Davcev 128 (Skopski Pat)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vema (Crystal (Kristal))


 • Address : Industriska zona sever
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, кој престојуваше овие два дена во Брисел на средби со европски комесари, во изјава за МИА потврди дека Владата прифатила ...
сите 89 | | | веќе видена

Операциите на Атлантик Група покажаа високо ниво на стабилност во текот на 2020 година и покрај нарушувањата предизвикани од пандемијата КОВИД 19. Компанијата ...
сите 31 | | | веќе видена

Се распрснаа надежите на штедачите дека во пресрет ќе им излезе Уставниот суд. Оваа највисока судска институција, со мнозинство гласови на судиите, не ја ...
сите 57 | | | веќе видена

Земјоделците не беа и не се на агендата на Владата. Кризата не се искористи за да се зајакне нивната улога. Целосно отсуствуваа мерки за индивидуалните ...
сите 54 | | | веќе видена

Нагло паднаа цените на нафтата. Светските цени на нафтата се намалуваат по ненадејниот пораст на залихите на сурова нафта во САД. Во Њујорк цената на лесната ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel