Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electrical appliance - manufacturers
 • Electric installation (wire & cable)
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Electrical appliance - retail
 • Electronics
 • Electric Cables - Manufacturers & Retail Merchants
 • Electronic Equipment, Supplies & Parts - Retail
 • Lightning Conductors
 • Measuring Instruments & Equipment
 • Engineering
 • Heaters - Manufacturers & Merchants
Повеќе филтриПомалку филтри

Electrical appliance - manufacturers по градови

Bitola Gevgelija Ohrid Prilep Skopje Stip Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electrical appliance - manufacturers

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zone

Tm


 • Address : 9-ti Kilometar b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

DPUT “TM” DOO Shtip is founded in 2003, with legal residence on str. Strumichki pat 9-ti km b.b. in Shtip, Republic of Macedonia. The core business of the company is design, surveilance and installation of electro-energetic equipement and facilities of low and medium voltage. The company is in disposal of a hall for assembling of products, workshop for maintaining and warehouse, with total area of 700м². DPUT “ТМ” DOO Shtip has 24 employees of which 5 with university education and 19 with secondary education.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300

Elektroam


 • Address : Redzhep Beslimi Ferizaj b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7383 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ACDC-DCAC


 • Address : Dane Krapchev 2-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amper


 • Address : Gvadalahara b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genterm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Kontrol BN


 • Address : Radojca Novichikj 354-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7436 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lamar DN


 • Address : bul.V.S.Bato 3
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makitel


 • Address : s.Novo Selo
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RAM


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roberto Pasik


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Ivan Milutinovikj) 90
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tonja komerc


 • Address : Arhiepiskop Mihail (Vladimir Nazor) 3
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 46 | | | веќе видена

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 29 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel