Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Red cross aid organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Red cross aid organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Centar za daruvanje na krv


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Community organization of Red Cross


 • Address : 8-mi Septemvri 166-a (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Community organization of Red Cross (Opstinska organizacija na Crven Krst)


 • Address : Jole Andonoski 5-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija - Valandovo


 • Address : Ivo Lola Ribar 9
 • Place: Valandovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gazi Baba


 • Address : Metodija Andonov Cento 26 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gjorce Petrov


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jesuit Refugee Service


 • Address : Petar Pop Arsov 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kopce-Crven Krst/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Municipal Board of the Red Cross-Debar


 • Address : 8-mi Septemvri 20
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross


 • Address : Mite Bogoevski b.b.
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7880 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia -Bitola (Crven Krst na Makedonija-Bitola)


 • Address : Filip Vtori Makedonski 54
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 36 | | | веќе видена

Инвестициите во човечки капитал се подеднакво важни како и капиталните инвестиции. Верувам дека инвестирањето во луѓе е од витално значење за благосостојбата ...
сите 50 | | | веќе видена

Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија (АФД) денес преку Зум платформата, ќе оддржи презентација за постигнатите резултати од годишното ...
сите 4 | | | веќе видена

По неколку години успешна работа на македонскиот пазар, повеќе од 50.000 задоволни корисници и секојдневно унапредување на своите производи, финансиското ...
сите 14 | | | веќе видена

Македонија е 57. земја во светот по извоз на електрична енергија, од којшто во 2019-та година заработи 39.015.000 долари или над 26% повеќе во однос на 2018-та ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel