KLS


  • Adresa: lagja Karposh
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Lokacioni: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania KLS është lider kur bëhet fjalë për organizimin e iventeve, poashtu edhe për dasma:
ofron mundësi për marrje me qira të ndriçimit profesional në dasmën tuaj.

tel: 078 257 734
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Iznajmuvanje na stolici i masi

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stage and ramp

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rent of professional sound

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Professional stage lighting


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj