Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Krushevë
 • Prilep
 • Veles
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kavadar
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Muze
 • Mbrojtja e pasurive kulturore
 • Përmendore
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Muze

Shtëpia muze e Toshe Proeskit


 • Adresa: Nikolla Karev p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze, përmendore

Llearnica


 • Adresa: Tome Nikle p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км

Muzeu historik-Kryengritja e Ilindenit


 • Adresa: Taqa Berber 44-a
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Muzeu Historik


 • Adresa: Nikolla Karev 62
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Memorijalen muzejski kopleks vo s.Vrankovci


 • Adresa: f.Gorno Vrankovci
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze

Muzeu popullor


 • Adresa: 8 Shtatori 22 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Shtëpia muze e Kosta Solev RacinKategoritë:

muze

Muze popullorë


 • Adresa: Sheshi Ilinden 18
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Spomen dom Blazhe KoneskiKategoritë:

muze

Muzeu i duhanit


 • Adresa: Krushevsko Xhade p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Uçastak


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Instituti Kombëtar për Mbrojtjen e Monumenteve të Kulturës dhe Muzeut


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 142
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze, ente

Kuzman Josifovski Pitu


 • Adresa: Mara Josifoska 20
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Mbledhje të rariteteve-Filip


 • Adresa: F.Kërklinë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Enti dhe muze


 • Adresa: Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Enti për Mbrojtjen e Monumenteve Kulturore


 • Adresa: Kej Marshall Tito 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Muze-galeria


 • Adresa: 7 Shtatori 58
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Muzeu i qytetit të Negotinës


 • Adresa: Marshall Tito 119
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Tera Kota


 • Adresa: Bell Kamen p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze

Mapa

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Фановите на Епл треба да бидат задоволни што успешно го помогнаа повторниот мал раст, но сепак раст на залихата на готовина на компанијата која сега изнесува ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj