Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Muze
 • Përmendore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Muze në Krushevë

Llearnica


 • Adresa: Tome Nikle p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км

Makedonium


 • Adresa: Nikolla Karev 62
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përmendore, muze

Muzej na NOV


 • Adresa: Niko Doaga 81
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze

Muzeu Historik


 • Adresa: Nikolla Karev 62
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Muzeu historik-Kryengritja e Ilindenit


 • Adresa: Taqa Berber 44-a
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Shtëpia muze e Toshe Proeskit


 • Adresa: Nikolla Karev p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze, përmendore

Mapa

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Фановите на Епл треба да бидат задоволни што успешно го помогнаа повторниот мал раст, но сепак раст на залихата на готовина на компанијата која сега изнесува ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj