Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Veles
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ente
 • Institucione shtetërore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ente

Enti Shtetëror për Statistikë-sekcioni Tetovë


 • Adresa: JNA 56
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti regjional për statistikë


 • Adresa: Dervish Cara 56
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13 Nëntori Enti Gerontologjik


 • Adresa: Boris Sarafov 129 (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Instituti Shëndetësor Publik , Gerontologjia "13 Nëntori",gjendet në Shkup, rr. 4 Korriku 129, në lagjen Gjorçe Petrov dhe një njësi në Komunën e Manastirit, rr. Lavçanski pat p.n. Disponojmë me katër objekte(Geriatri, Nënë Tereza-Zllokuqanë dhe dy Hospise në Shkup dhe Manastir)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548670563_63.png?t=true&w=300&h=300

Agjencia për Kadastër të Patundshmërive-Kërçovë


 • Adresa: Boris Kidriç 2
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Kadastër të Patundshmërive-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Departamenti rajonal për statistikë


 • Adresa: Vasil Gllavinov 4
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Departamenti rajonal për statistikë


 • Adresa: Leninova 23
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Departamenti rajonal për statistikë


 • Adresa: Panko Brashnar 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti Shtetëror për Statistikë RM


 • Adresa: Dame Gruev 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti Shtetëror për Statistikë-sekcioni Ohër


 • Adresa: Dimitar Vllahov 57
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti Shtetëror për Statistikë-sektori ManastirKategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti Shtetëror për Statistikë-sektori Veles


 • Adresa: Panko Brashnar p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti hidrobiologjik


 • Adresa: Naum Ohridski 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Pronësi Industriale/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për veprimtari sociale


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Kombëtar për Mbrojtjen e Monumenteve të Kulturës dhe Muzeut


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 142
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze, ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti hidrometeorologjik


 • Adresa: Skupi 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nu konzervatoriski centar


 • Adresa: Major Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Nacionale e Konservimit


 • Adresa: Josif Mihailloviq 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra ndërkomunale për punë sociale-Kisella Voda


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во рамките на Регионалниот проект за техничка помош за финансиска едукација (2018-2022) од страна на ИНФЕ-ОЕЦД, согласно со програмата на Конституенцата на ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj