Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Krushevë
 • Prilep
 • Veles
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Manastir
 • Vinicë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Muze
 • Mbrojtja e pasurive kulturore
 • Përmendore
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Muze

Muzeu i rajonit të Tetovës


 • Adresa: Abdyl Frashëri 92
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzeu i rajonit të Tetovës KQ PKM


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhepçisht-muzeu më i vogël etnologjik në botë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al-bi


 • Adresa: f.Babino
 • Vendi: Demir Hisar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti dhe muze


 • Adresa: Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Mbrojtjen e Monumenteve Kulturore


 • Adresa: Kej Marshall Tito 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Mbrojtjen e Monumenteve Kulturore dhe Muzeut


 • Adresa: 27 Marsi 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski muzej


 • Adresa: Shen Joakim Osogovski 134
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Kombëtar për Mbrojtjen e Monumenteve të Kulturës dhe Muzeut


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 142
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze, ente

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzman Josifovski Pitu


 • Adresa: Mara Josifoska 20
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llearnica


 • Adresa: Tome Nikle p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonium


 • Adresa: Nikolla Karev 62
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përmendore, muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mbledhje të rariteteve-Filip


 • Adresa: F.Kërklinë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Memorijalen muzejski kopleks vo s.Vrankovci


 • Adresa: f.Gorno Vrankovci
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muze popullorë


 • Adresa: Sheshi Ilinden 18
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muze-galeria


 • Adresa: 7 Shtatori 58
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzej Terakota


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzej na NOV


 • Adresa: Niko Doaga 81
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzej na vinoto


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Kapija
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzeu Historik


 • Adresa: Nikolla Karev 62
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија воведува „Беџ за верификуван е-трговец”, кој ќе овозможи јасна дистинкција на онлајн продавниците кои се регистрирани ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj