Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Vende arkeologjike по градови

Manastir Ohër Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vende arkeologjike

AqueductKategoritë:

vende arkeologjike

Kapan AnKategoritë:

vende arkeologjike

Kurshumli an


 • Adresa: Atanas Babata p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

vende arkeologjike

SkupiKategoritë:

vende arkeologjike

Suli An


 • Adresa: Bozidar Adzija p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

vende arkeologjike

TauresiumKategoritë:

vende arkeologjike

Heraklea Linkestis


 • Adresa: Heraklea, afër ZOO
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км

Kategoritë:

vende arkeologjike

Monument varri Sinan CelebiKategoritë:

vende arkeologjike

NU Enti dhe Muzeu-Ohër


 • Adresa: Boro Shain 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Stobi


 • Adresa: Lokaliteti arkeologjik Stobi Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7912 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

vende arkeologjike

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj