Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Muze në Manastir

Enti dhe muze


 • Adresa: Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mbledhje të rariteteve-Filip


 • Adresa: F.Kërklinë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7905 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Muzeu i alfabetit shqiptar


 • Adresa: Bul.1 Maji 25
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

muze

Mapa

Платите пораснаа, стандардот на граѓаните се подобри, казните се намалија, а условите за водење на бизнис се олеснети. СДСМ со образложение што направи ...
сите 11 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj