Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Stip
 • Koçanë
 • Gostivar
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Strugë
 • Radovis
 • Kërçovë
 • Kriva Pallankë
 • Krushevë
 • Berovë
 • Demir Hisar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti
 • Metalurgjia
 • Metale - përpunim dhe gdhendje
 • Metal - blerje
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Metale Inoksi - Tregti
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Metale Inoks - Përpunim
 • Metalpunues
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Metale - Galanteri Metali
 • Hekur I Vjetër
 • Jometale
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Mobilje Prej Metali
 • Hekurishte
 • Metale - Veriga
 • Plastikë - Grumbullim I Plastikës
 • Metale Dhe Minerale Metali - Tregti
 • Akumulatorë - Blerje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Metale

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 7 ditë në javëDërgesë

Metal-net


 • Adresa: 11 Tetori p.n., fahu p.70
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

Метал-Нет – Куманово е компанија за трговија на големо и мало на материјали од црна металургија.


Abi Inbox


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 18:00

Ekstra inoks


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Euro Zgjimi


 • Adresa: f.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Evro-kom


 • Adresa: K.J.Pitu 11
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Furkan Kompani


 • Adresa: Lubotenska 140
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Jugohrom feroallojs


 • Adresa: F.Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7826 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Korona grup


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 345/a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 18:00

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи