Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metale - veriga
 • Hekurishte
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Mobilje - veriga për mobilje (pjesë)
 • Ngjyra dhe llaqe - tregti
 • Doreza Për Dyer
 • Vida Dhe Bulona - Tregti
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Karrike - Prodhim
 • Dyer Dhe Dritare - Veriga
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Prodhim
 • Tavolina - Prodhim
 • Ristela (Llajsne)
 • Profila Për Dyer Dhe Dritare
 • Vegla Dore
 • Pvc - Zdrukthëtari
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metale - veriga

Evro-kom


 • Adresa: Rruga për në fshatin Falishë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korona grup


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 345-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal D Dekor


 • Adresa: f.Trebosh
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vornete


 • Adresa: Lubo Bozinovski Pish 56
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

- Agjent i përgjithshëm VORNE Maqedoni - Distributori kryesor i PURPENA "FIX Soma"

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392364412_24.jpg?t=true&w=300&h=300

Vornete


 • Adresa: Ilindenska 101 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agnesa


 • Adresa: Car Samoil 76
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:00 • D nga 07:30 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvarelo dom


 • Adresa: rr.7, f.Dolno Lisice 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B.T. Metal


 • Adresa: Varazhdinska 15
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bane sombor


 • Adresa: Anton Popov (Ognjan Prica) 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baze Klucar Graver


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boming


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 24
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dura


 • Adresa: Slavej planina 107
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limbit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mebllo Trejd


 • Adresa: Peco Bozhinovski 72
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Millprom


 • Adresa: K.J.Pitu 9
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nik pall


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oli-dar


 • Adresa: Pero Shvarc 19-b
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qiçukov-kompani


 • Adresa: Gjorgji Vellkov 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 118 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 154 | | | веќе видена

Земјава и Унгарија ќе се координираат во однос на преземањето активности за обезбедување на енергетска безбедност на двете земји и сигурност во снабдувањето со ...
сите 14 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 19 | | | веќе видена

Зоран Јовановски, познат економист, уште четири години ќе биде член на Надзорниот одбор на НЛБ Банка. За ова банката ја извести инвеститорската јавност преку ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj