Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Restaurants - bistros
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars in Veles

Bistro Bodega


 • Address : Blagoj Gjorev 99
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epicentrum


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 57
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etage


 • Address : Blagoj Gjorev 59
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holi Drinkers


 • Address : Goce Delchev 24
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 00:00 • Sat from 08:30 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sangria


 • Address : Blagoj Gjorev 14
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Драган Тилев, државниот советник на Секретаријатот за европски прашања, е нов член на Управниот одбор на „Винарска визба Тиквеш“. Најголемата винарија во ...
сите 8 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути На овој начин, СОС Детско село доби нови СОС Пријатели, кои ја препознаа нивната хумана мисија и кауза и на месечно ниво ќе донираат ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути СИЛК РОУД БАНКА АД СКОПЈЕ нуди можност за работа во динамична, квалитетна и пријатна работна средина, со можност за личен развој и ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel