Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars in Ohrid

AmbrosijaCategories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro corner


 • Address : Makedonski Prosvetiteli
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosphorous Lounge Bar


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caffe Relax


 • Address : Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irish Pub Dablin


 • Address : Kej Makedonia 45 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Fabrique


 • Address : Dimitar Vlahov 57-a
 • Place: Ohrid

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mister I


 • Address : Kej Maqedonia 29 (Kej Marshall Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

hotels, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NoaCategories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta


 • Address : Kosta Abras b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 26 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 38 | | | веќе видена

Проблемот со долгите судски постапки и со наплатата на побарувањата поттикнува незадоволство кај бизнис-заедницата, што резултира со недоверба во судскиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel