Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants - bistros
 • Restaurants - Pubs
 • Catering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars in Skopje


Aga


 • Address : Blagoja Parovik 1/1
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 01:00

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Austrian Palas


 • Address : Arhiepiskop Angelarij 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BKW


 • Address : Njudelhiska 13
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bageterija Le Smos


 • Address : Arhiepiskop Angellarij 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bageterija le smos


 • Address : Cvetan Dimov 198А
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baraka


 • Address : Aminta III 38 (Leninova)
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Vista


 • Address : Kej 13-ti Noemvri lok.13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Berlin Bar


 • Address : bul.K.J.Pitu 24 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Berlin Bar


 • Address : Bul.Jane Sandanski 82 lok.3,4,5,6 i 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bien


 • Address : 23-ti Oktomvri 11-A (Vladimir Komarov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bis (Lounge bar Bis)


 • Address : Dragisa Misovic 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo Bowling


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bruklinski


 • Address : Orce Nikolov 75
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carpe Diem


 • Address : Kej 13-ti Noemvri 1-1/104
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cha-cha


 • Address : Bul.Makedonska Kosovska brigada 67
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Club yes


 • Address : Pirinska 45
 • Place: Skopje

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cosy bar


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh Lounge Bar


 • Address : ul.1 br.105 Matka
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gastro Bar Ambasada


 • Address : Filip Vtori Makedonski 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gastroteka Siesta


 • Address : Makedonija 11-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 26 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 38 | | | веќе видена

Проблемот со долгите судски постапки и со наплатата на побарувањата поттикнува незадоволство кај бизнис-заедницата, што резултира со недоверба во судскиот ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel