Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
 • Sveti Nikole
 • Bitola
 • Skopje
 • Stip
 • Tetovo
 • Berovo
 • Kocani
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
 • Milk & dairy products
 • Agricultural products - retail
 • Meat & meat products
 • Grain Growers
 • Animal Feed
 • Slaughteries (Meat Processing)
 • Dairies & Dairy Farms (Milk Production)
 • Pet Food & Supplies Retail
 • Butchers
 • Feedmills
 • Veterinary Clinics (Veterinarians)
 • Animal Feed - Additives & Premixes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock breeders


Bo-di komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzengis Pole


 • Address : s.Mustafino b.b.
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erdeel 2008/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Agro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurogen


 • Address : ul.15, s.Jurumleri 15-g
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Ivanovski


 • Address : s.Mustafino
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Jovancevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Orman


 • Address : ul.2 s.Orman 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7415 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farming Bogdanci (Stocarstvo Bogdanci)


 • Address : Marshal Tito 66
 • Place: Bogdanci
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frodam Milk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjeorges farms


 • Address : 11-ti Oktomvri 29
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZ Marina Danevska


 • Address : Makedonska 81
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilce farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivi


 • Address : Jurij Gagarin 18
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iz Ilievski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iz Leniska Reka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev Pav


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7470 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kadinec


 • Address : s.Pashino Ruvci
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalkus Farma


 • Address : ul.9, nas.Ilinden br.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 186 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 74 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel