Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Tetovo
 • Berovo
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Eggs - manufacturers & farms
 • Eggs dealers
 • Poultry - retail & wholesale
 • Agricultural farms
 • Poultry - equipment, supplies & parts
 • Meat & Meat Products
 • Animal Feed
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Eggs - manufacturers & farms

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Joki-Komerc


 • Address : Dubrava 11
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valon Kom


 • Address : s.Glogji
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veze Shari


 • Address : s.Trebosh
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito Polog


 • Address : Marsal Tito 134
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agripro


 • Address : Boris Trajkovski b.b. (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli Most


 • Address : f.Lisolaj
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domasno jajce


 • Address : s.Mogila b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evromak 99


 • Address : Gjorgji Sugarev 4
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈9509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh farm


 • Address : ul.8 br.87, nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9445 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZ Agros


 • Address : Veljko Vlahovic 226
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jordan trade company


 • Address : Enidze Vardar 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9535 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koka farm-boil


 • Address : ul.6 br.70, nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maja Company


 • Address : ul.10 br.61 , s.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Margo


 • Address : Partizanska 84/3 (Todor Panica 24-2/5)
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nasa Farma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naturana trejd


 • Address : s.Dragozani
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pam-Eks


 • Address : Gorgi Soptrajanov 36
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9478 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peregrin Vitegg


 • Address : ul..1 br.17, Matka
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pika


 • Address : s.Rusinovo
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈9516 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 185 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel