Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Gostivar
 • Veles
 • Radovis
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Slaughteries (meat processing)
 • Meat & meat products
 • Butchers
 • Poultry - retail & wholesale
 • Livestock breeders
 • Agricultural Farms
 • 200 Most Successful
 • Cooling Chambers & Systems For Rental (Industrial)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Slaughteries (meat processing)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Go - DeГостилница, Кланица и Месара

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698586040_79.png?t=true&w=300&h=300

Edinstvo-Pigs farm (Edinstvo-svinjarska farma)


 • Address : s.Chelopek
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7398 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mic Celopecko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Klanica


 • Address : nas.Babuna b.b., p.fah 160
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7470 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta


 • Address : ul.1, s.Idrizovo 219
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BDA


 • Address : Gjorche Petrov 6-A
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Black bull (Crn Bik)


 • Address : Boris Kidrich 36
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro kom


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geza


 • Address : ul.2, s.Studenichani 235
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Address : Belichica 17
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leo Star


 • Address : Blagoja Stefkovski-Gojco 14
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza


 • Address : Tosho Arsov 32
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serta-Company


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirmes TD


 • Address : s.Bashino selo
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slaughter with Ice-Box (Klanica so ladilnik)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 45
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snabditel Andonovi


 • Address : Sv.Spaso Radovishki 142
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7517 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonte


 • Address : s.Angelci 103
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 186 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 74 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel