Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
 • Meat & meat products
 • Feedmills
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock breeders in Veles

Agri pig farm


 • Address : s.Chichevo Gradsko
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7912 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Klanica


 • Address : nas.Babuna b.b., p.fah 160
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio Farm Golik


 • Address : Mirko Grkov 4
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Jovancevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Margo Bran


 • Address : Dimitar Andonov Papradishki 143
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi


 • Address : Rashtanski pat b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Agro


 • Address : Novo Selo b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vi Al


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito), Chashka 42
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zipe Toni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Според вицепремиерот за економски прашања Фатмнир Битиќи утре на седница на влада се очекува да бидат усвоени антикризните мерки. Како што рече, со нив ќе ...
сите 71 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel