Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Gostivar
 • Berovo
 • Kavadarci
 • Pehcevo
 • Radovis
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dairies & dairy farms (milk production)
 • Milk & dairy products
 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
 • Soft drinks beverages - manufacturers
 • Agricultural Products - Retail
 • Iso Standardized Companies
 • Wholesalers & Retail Trade - General
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dairies & dairy farms (milk production)


Agro Munevere


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Shar


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hit 73


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laktoza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara AD Tetovo


 • Address : 29-ti Noemvri b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sentis ag


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Milk


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro ill Mlek


 • Address : ul.27, nas.Ilinden 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Alpina


 • Address : Damjan Gruev, s.Vladimirovo 41
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpimed


 • Address : VMRO (Marshal Tito) 23
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpina euro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra


 • Address : Industriska 48
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonevi


 • Address : Kata Pockova 82
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucen Kozjak


 • Address : Kozjachka, s.Dobroshane 11
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caseificio Cesarina Fejzi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni milk


 • Address : Krizhevska 34
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Milk (Eko mleko)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farming Bogdanci (Stocarstvo Bogdanci)


 • Address : Marshal Tito 66
 • Place: Bogdanci
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galicnik


 • Address : Avtopat 4
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 9 | | | веќе видена

Компанијата Hooloovoo на социјалната мрежа LinkedIn сподели емотивна порака во врска со отпуштањето на 31 работник и ја објасни причината за таквата постапка, ...
сите 11 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 89 | | | веќе видена

До 20 декември земјоделците ќе добијат дополнителни средства во рамките на „украинската помош“ откако веќе е ажуриран плафонот за оваа поддршка, известува ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel