Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock breeders in Skopje

Agro zvon milk


 • Address : Makedonska Prerodba 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurogen


 • Address : ul.15, s.Jurumleri 15-g
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Orman


 • Address : ul.2 s.Orman 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7842 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalkus Farma


 • Address : ul.9, nas.Ilinden br.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 144 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, се обрати на настанот по повод ...
сите 40 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 27 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 35 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel