Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Kocani
 • Veles
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Grain growers
 • Agricultural products - retail
 • Grain & crop brokers
 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
 • Seeds & Bulbs Wholesale, Retail, & Manufacturers
 • Milk & Dairy Products
 • Animal Feed - Additives & Premixes
 • Animal Feed
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Grain growers

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Lena group


 • Address : s.Vrapciste
 • Place: Gostivar
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agriculture Combine Pelagonija (Zemjodelski kombinat Pelagonija)


 • Address : Novacki pat 11
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro plus


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153 mezanin 1 i 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrokom Bris


 • Address : s.Ivankovci
 • Place: Veles
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

grain growers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropir company


 • Address : Krstin Colakovski 56
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7483 км

Categories:

grain growers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrostrisovci


 • Address : s.Strisovci
 • Place: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bebek farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belo zlato agrar


 • Address : Goce Delcev 4 s.Pribacevo
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blaton


 • Address : Blagoj Gorev 217
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км

Categories:

grain growers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CTS Petreski 2018


 • Address : s.Pepeliste
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dam


 • Address : s.Zivojno
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ergelija


 • Address : Goce Delcev 14-a, s.Ergelija
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

Categories:

grain growers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farming Bogdanci (Stocarstvo Bogdanci)


 • Address : Marsal Tito 66
 • Place: Bogdanci
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjeorges farms


 • Address : 11-ti Oktomvri 29
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-mil


 • Address : Marshal Tito b.b., Oblesevo
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grdi prom


 • Address : s.Romanovce b.b.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opitno Pole


 • Address : ul.11 br.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7434 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organic Agro Farma


 • Address : Lece Koteski 56
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7473 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planet media


 • Address : Demir Trajko 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 31 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 116 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, обраќајќи се на панел-дискусијата на тема: „Со инвестиции во иновации до одржлив економски раст“, во организација на Фондот за иновации и ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel