BTA Maqedonia


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7867 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëDërgesë

  Ket ketering


  • Adresa: Nikolla Parapunov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

  KET KETERING ofron lloje të ndryshme të ushqimit të përshtatura për nevojat dhe kërkesat tuaja.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/16b2a57383a817e2db12b698c8d37636.jpg?t=true&w=300&h=300

  Industri Servis


  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

  Shërbimi i Industrisë është lider i tregut në Maqedoni për ushqim të organizuar dhe ushqim industrial si një shërbim i dedikuar për nevojat e industrisë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549440588_24.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  Mulliri Vjeter


  • Adresa: Kamen Most p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

  Ние ви овозможуваме прекрасно кафе за носење (coffee to go) кое не само што ќе се прилагоди на вашиот брз жвот, туку и има најдобар вкус и висок квалитет.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573026556_42.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Брзината со која ќе има опоравување и раст ќе зависи од опоравувањето на економиите во земјите од еврозоната, но и од напредокот на домашните економски ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Охридска банка АД Скопје го продолжува периодот предвиден за замена на платежните картички на своите клиенти, физички и правни лица. Со тоа, овој процес ќе ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj