Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Këpurdha - kultivues
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Këpurdha - blerje - (të kultivuara)
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Këpurdha - tregëti dhe përpunim në Shkup

Bonum


 • Adresa: Bul.Kiro Gligorov 4 (Bul.Vojvodina)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Fungi Mak


 • Adresa: Bojmija 4/30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kalcona


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 12-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

RSCON Konsalting


 • Adresa: Dragutin Avramovski Gute 20 (Korushka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Sarasvati


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 120/50 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Shampinjoni kis


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 29 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj