Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Dellçevë
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Demir Hisar
 • Manastir
 • Radovis
 • Prilep
 • Pehçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Këpurdha - kultivues
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Këpurdha - blerje - (të kultivuara)
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Peshk - Tregëti Me Shumicë
 • Kasapë Dhe Mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Këpurdha - tregëti dhe përpunim

Ivita


 • Adresa: Shën Naum Ohridski 19
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kalcona


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 12-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

RSCON Konsalting


 • Adresa: Dragutin Avramovski Gute 20 (Korushka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Sarasvati


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 120/50 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Shampinjoni


 • Adresa: Nikolla Karev 25-a
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Shampinjoni kis


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

На само 20 дена пред истекот на законската обврска на работодавачите да исплатат К15, работничките здруженија со се погласни реакции за манипулациите што ги ...
сите 17 | | | веќе видена

Скромен, ненаметлив и посветен во професијата. Овие епитети многумина му ги препишуваа на поранешниот министер за земјоделство и актуелен генерален секретар ...
сите 3 | | | веќе видена

МојДДВ #Моја награда ќе доделува по десет парични награди на дневно ниво. Oва беше кажана од министерката за финансии Нина Ангеловска која посочи дека ...
сите 96 | | | веќе видена

Пазарот за вештачка интелигенција во Кина се очекува да достигне 11,9 милијарди американски долари до 2023 година, според неодамна објавена „бела книга“. ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj