Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Ohër
 • Bogdanc
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Saldim - shërbime
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Saldim - vegla, makina dhe pajisje
 • Metale inoks - përpunim
 • Rërë - stërpikje
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Prodhim
 • Metale - Produkte Prej Metali - Prodhim Dhe Tregti
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Qumësht - Bylmetari - Makina Dhe Pajisje
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Riparime
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Bravari Alumini
 • Farmaci - Pajisje Dhe Teknikë Farmaceutike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Saldim - shërbime

DM metal


 • Adresa: Gave Llazareski 1
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

saldim - shërbime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aluvar


 • Adresa: Kosta Pop Ristov 13
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto rad - hladnjaci Goce


 • Adresa: Svetinikollska 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avtouslugi


 • Adresa: Mishe Eftim 65
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gen komerc


 • Adresa: Cërvena Voda 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

H&M Metal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haus majstor Vase/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inzhenering sollushn servises


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

Kategoritë:

saldim - shërbime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JUG- Instituti për saldim


 • Adresa: Korpusi i 15-të 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kali Niki


 • Adresa: Kej i Revolucionit 12-1/4
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konçar Varmak


 • Adresa: bul.V.S.Bato 1-1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuljar


 • Adresa: Zona industriale, f.Dobroshanë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llokva-argon


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

saldim - shërbime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M.Arts


 • Adresa: Todor Aleksandrov 23-1/6
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MTM VeltKategoritë:

saldim - shërbime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mar Ste Ingenering


 • Adresa: Marshal Tito, f.Vellgosht 22
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Modern Metal


 • Adresa: Marshal Tito 8-a
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена

ТАВ Македонија, подружница на ТАВ Аеродроми, ја заврши надградбата на системот за ракување со багаж и инсталацијата на нов уред за скенирање багаж на скопскиот ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj