Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Conference facilities & services
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Beauty & Health Spas
 • National Restaurants
 • Catering
 • Swimming Pools
 • Bed & Breakfast
 • Conference & Convention Services
 • Pizzerias - Restaurants
 • Rehabilitation Centres
 • Motels
 • Youth Hostels
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Skopje


Adriatik Inn


 • Address : Dane Krapchev 10-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aen


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija 70
 • Place: Skopje

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alba


 • Address : Cvetan Dimov 132/135
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar 2


 • Address : Vasil Glavinov 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar square (Aleksandar skver)


 • Address : Nikola Vapcarov 13-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ani


 • Address : Borka Taleski 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anja


 • Address : Kej 13-ti Noemvri б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banja Sveta Nedela


 • Address : s.Katlanovo
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Berovik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Western Hotel Bellevue


 • Address : ul.32, nas.Ilinden 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Western Hotel Turist


 • Address : Gjuro Strugar 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimbo


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 63
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon bon


 • Address : Aleksandar Urdarevski б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butik hotel Vila Lav


 • Address : Tasino Cheshmiche 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Земјава ги игнорира предупредувањата од Европската енергетска мрежа. И покрај 4 опомени кои стигнаа на адреса на МЕПСО изминативе 10 дена, влечењето струја ...
сите 96 | | | веќе видена

Во моменти кога светот се соочува со енергетска криза и кога станува јасно дека во Македонија под долги години може да има рестрикции на струја екс директор на ...
сите 164 | | | веќе видена

Компанијата на Илон Маск, Тесла, очигледно не е во криза, барем кога станува збор за чиповите. Не само во конкуренција на електрични возила, туку и во сите ...
сите 28 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола е една од шесте банки со кои Развојната банка на РСМ потпиша договор за издавање портфолио гаранција од Гарантен фонд.Со ова, ...
сите 5 | | | веќе видена

Иван Туџаров поранешниот директор на Реплек повеќе не е ниту член Управниот одбор на компанијата. На седница на Надзорниот одбор која се одржала во петокот тој ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel