Adriatik Inn


 • Address : Dane Krapcev 10-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
Categories:

hotels  Резервирај
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedSwimming poolSpa center

  Hotel Royal


  • Address : Klikovo b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 19:00

  The hotel Royal is in disposal of 15 rooms, 3 suits and a conference hall. Within the hotel there is a bar, restaurant, sports field, Jacuzzi and an open pool.     

  Categories:

  hotels

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1385121451_16.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedCards acceptedSafety deposit box available4 star hotelFitness centerSpa centerLive music / DJ

  Gili


  • Address : Goce Delcev 14
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7829 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527679711_78.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedSafety deposit box availableHair dryer available in room5 star hotelSwimming poolFitness centerSpa center

  NB Hotel & Spa


  • Address : Bul.V.S.Bato 111
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Уживајте во луксузно искуство

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
  сите 274 | | | веќе видена

  Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
  сите 11 | | | веќе видена

  На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel