Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strugë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gurore
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Rërë dhe çakalli
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari e ulët
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Gurë - Tregti
 • Miniera
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Xehe Dhe Xehtari
 • Jometale
 • Bekaton - Produkte
 • Beton - Prodhime Nga Betoni
 • Gurëthyes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gurore

Lu-An Minerali


 • Adresa: f.Kiselica
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makalb Kompani - Shkup


 • Adresa: Shekspirova 1-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mehanizacija


 • Adresa: Rruga e Shtipit p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meristem Tobi


 • Adresa: Teodosie Paunov (29 Nëntori) p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mi-trans


 • Adresa: f.Veleshtë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Portland-OPC


 • Adresa: Leninova 44
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Invest


 • Adresa: Mosha Pijade 2
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Progres 98


 • Adresa: f.Vrutok
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

miniera, gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudnik Demir Hisar Sopotnicë


 • Adresa: f.Sopotnicë
 • Vendi: Demir Hisar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

miniera, gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sani Extra


 • Adresa: Vera Jociq 61
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setko Trans


 • Adresa: rr.7, f.Batincë 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silika Mineral


 • Adresa: f.Suvodoll
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7442 км

Kategoritë:

miniera, jometale, gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sopot


 • Adresa: rr.1737 32/1 lok.24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajmishte


 • Adresa: Rruga Magjistrale 8-a
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno paver


 • Adresa: rr.18, lagja Radishani 12
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim Petrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 249 | | | веќе видена

Откако Собранието вчера ги усвои измените и дополнувањата на Законот за трговија, сите трговци на големо и на мало во туристичките места добија можност да ...
сите 26 | | | веќе видена

Кога ќе се видат официјални бројки за тоа колку платиле Германија, Полска, Холандија, Франција, другите членки и Велика Британија за увоз на нафта и гас од ...
сите 29 | | | веќе видена

На прагот на жетвата на лебното зрно, Асоцијацијата на земјоделците на Македонија од откупувачите бара цена од 20 до 22 денари за килограм, а доколку среде ...
сите 42 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Three Arrows Capital, хеџ-фонд фокусиран на крипто, треба да го исполни рокот во понеделник да отплати повеќе од 670 милиони долари ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj