Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovë
 • Shkup
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bekaton - produkte
 • Ndërtimtari - materiale
 • Beton - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Beton - prodhime nga betoni
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Pllaka
 • Mozaik, Teraco Dhe Montim Të Granolitit
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Gurore
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Depo
 • Qeramide
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bekaton - produkte

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 7 ditë në javë

Ilirija Komerc


 • Adresa: f.Hotël, Likovë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

Ilija Komerc është një kompani me 20 vjet përvojë që ofron prodhim dhe tregti të elementeve prej betoni dhe betoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394095925_05.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Cigllana Gradec


 • Adresa: rr.1550, Zona industriale Vizbeg 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:30

Ciglana Tulana është një nga kompanitë më të njohura për prodhimin e elementëve të betonit në Republikën e Maqedonisë. Maqedoni. Ne kemi më shumë se 30 vjet traditë në prodhimin e Behaton, e cila është një garanci për cilësinë e produkteve tona.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

City Beton


 • Adresa: f.Konjare e epërme (Magjistralja Kumanovë-Tabanovc)
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Na lejoni t'ju prezantojmë linjën e re të produkteve të betonit, e cila është UNIKE në Maqedoni. Ne ofrojmë një program të plotë të aksesorëve të betonit që është në gjendje të plotësojë në masën më të madhe nevojat tuaja për shtrimin dhe dekorimin e pjesëve tuaja të jashtme. Sa i përket teknologjisë, ajo është e automatizuar dhe e përshtatur për të arritur cilësinë dhe vetitë e produkteve që janë në përputhje me standardet e reja evropiane në këtë fushë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/54e6b0a0f8d9a8273921f360ab9e15d9.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëDërgesë

Ciglar ing


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562243183_11.png?t=true&w=300&h=300

Ardi kop


 • Adresa: f.Lesok
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beton Park


 • Adresa: f.Sllatinл
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cigllara Gradec


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cuti company


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dabo kompani


 • Adresa: rr.131 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DekorKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Driton KomercKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra Park


 • Adresa: Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe Group


 • Adresa: Vidoe Smilevski Bato 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IGM Vratnica


 • Adresa: f.Vratnicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ismaili beton/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Kom Hr/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limi BauKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NardiKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SHL-Kompani


 • Adresa: f.Sellce
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sena 97Kategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhegi-komercKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Afrimi-komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 21 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj