Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Veles
 • Strumicë
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Prilep
 • Ohër
 • Dibër
 • Strugë
 • Shën Nikollë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gips-karton - realizim
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Moleraj - shërbime
 • Ndërtimtari - punë përfundimtare
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Gips-Karton
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Llaç Dhe Suvatim
 • Izolim I Mureve
 • Dysheme - Punime
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Elektrikë
 • Termoizolim
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Pvc - Zdrukthëtari
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gips-karton - realizim

Niko gips


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 27
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reno-Gips


 • Adresa: f.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading


 • Adresa: rr.1409, Novosellski pat 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ADING është një kompani inxhinierike me më shumë se 40% inxhinierë ndërtimi, arkitektë, inxhinierë kimik, teknologë dhe profile të tjera profesionale që punojnë në sektorët: Prodhim, aplikim teknik dhe klasifikim, Hulumtim dhe zhvillim, Kontrolli i cilësisë etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645015971_3.png?t=true&w=300&h=300

Ading


 • Adresa: rr.1409, Novosellski pat 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ADING është kompania udhëheqëse në Evropën Juglindore për prodhim dhe plasman të materialeve kimike për ndërtimtari, e cila është formuar në vitin 1969.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589193500_57.png?t=true&w=300&h=300

Agimi group


 • Adresa: rr.300, f.Зegran 1
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akustika & co


 • Adresa: Nikola Parapunov 460
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albi Bau/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa-art kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art dekor


 • Adresa: rr.2, f.Arnaki 109
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7415 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art inzhinering


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Кolor Group


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 201
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artistik Dizajn


 • Adresa: rr.11, f.Stajkovcë 146
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ata stil kompani


 • Adresa: Lisiçe e epërme 186
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baze-M komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be Decor


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 60-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beaj Dekor


 • Adresa: rr.3 p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Kasa


 • Adresa: f.Llapusnik
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besmir


 • Adresa: f.Raven
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi-kom Inxhiniering


 • Adresa: Llavçanska Korija 45-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена

Попова Шапка е спремна за зимската сезона, која официјално ќе почне на 15-ти, или 20 декември. Направени се на време сите потребни инспекции, сите технички ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Поради воведувањето на еврото во Хрватска, наскоро ќе бидат достапни само 40 отсто од банкоматите. Околу 50 од нив беа затворени во ...
сите 23 | | | веќе видена

Државниот совет на Словенија денеска изгласа суспензивно вето на неодамна усвоениот амандман на Законот за данок на доход. Во сегашната тесна ситуација, не ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj