Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gips-karton - realizim
 • Moleraj - shërbime
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari - punë përfundimtare
 • Gips-Karton
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Llaç Dhe Suvatim
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Elektrikë
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Shtëpi Montuese
 • Dysheme - Materiale
 • Dysheme - Punime
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Termoizolim
 • Roleta Veneciane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gips-karton - realizim në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Da-Ma Inzhenering



ИЗВЕДБА НА ГИПС КАРТОН, МОЛЕРАЈ И КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАЊЕ НА СТАНОВИ

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1666771655_54.png?t=true&w=300&h=300

Ading


 • Adresa: rr.1409, Novosellski pat 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ADING është një kompani inxhinierike me më shumë se 40% inxhinierë ndërtimi, arkitektë, inxhinierë kimik, teknologë dhe profile të tjera profesionale që punojnë në sektorët: Prodhim, aplikim teknik dhe klasifikim, Hulumtim dhe zhvillim, Kontrolli i cilësisë etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645015971_3.png?t=true&w=300&h=300

Ading


 • Adresa: rr.1409, Novosellski pat 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ADING është kompania udhëheqëse në Evropën Juglindore për prodhim dhe plasman të materialeve kimike për ndërtimtari, e cila është formuar në vitin 1969.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589193500_57.png?t=true&w=300&h=300

Alfa-art kom



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art dekor



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art inzhinering


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artistik Dizajn


 • Adresa: rr.11, f.Stajkovcë 146
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ata stil kompani



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baze-M komerc



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be Decor


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 60-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boki Maki dizajn



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullart Construction


 • Adresa: Pavlle Bozhinov 106-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D i D Konstrukcii


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 5-1/39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM 3 Izvedba Dizajn


 • Adresa: rr.1, f.Dolno Lisice 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

DM 3 Design Design është një kompani që me profesionalizmin, stafin e trajnuar mirë dhe përvojën e gjerë të punës ju ofron lloje të ndryshme të shfaqjeve: Fasadat me cilësi të lartë izoluese termike me cilësi të lartë, pllaka, dizajn të brendshëm dhe rinovim të ndërtesave, fasadave, elementeve dekorative dhe gips të punuar me dorë kartoni, shërbime të bojës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1664874429_68.png?t=true&w=300&h=300

Dar Dizajn



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daviksarol


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 176
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dizajn Arsovski



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Mont Dizajn



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekoton Dizajn


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 50 lam.3 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Народната банка соодветно реагира на притисоците кои од меѓународните пазари на примарни производи, односно основни прехрамбени ...
сите 63 | | | веќе видена

Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj