Petrovski Gips


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 27
 • Vendi: Tetovë


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647248805_67.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Petrovski Gips е компанија со седиште во Тетово, која се занимава со монтажа на спуштени плафони, преградни ѕидови, облоги на ѕидови и цефки, скриени светла, каскади и апликации од типот:

  * Knauf
  * Rigips
  * Armstrong
  * AMF
  * Hanterdaglas
  * Ceresit
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj