Da-Ma Inzhenering

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.ASNOM 38-1/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км
  • Lokacioni: Ново Лисиче


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1666771655_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Да-Ма Инженеринг
Да-Ма Инженеринг производител на производи базирани на гипс, како што се гипс картон и корниз, како и соединенија, лепила, специјализирани малтери и придружни материјали за завршна обработка и додатоци.

Да-Ма Инженеринг обезбедува сеопфатен спектар на производи и системи со високи перформанси за монтажа и изработка на гипс картон, со стручен тим.

Со долгогодишно искуство во решенија за гипс, гипс картон и тавани, веќе имаме мноштво производи и системи со високи перформанси. Сепак, ние ги туркаме границите во нашето тековно размислување и имаме амбициозна програма за иновации, водена од нашите клиенти, за да обезбедиме значајни придобивки од клиентите.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj