Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Koçanë
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fondacione
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Qendra sipërmarrëse
 • Konsallting
 • Qendra Edukimi
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fondacione

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Foundation SPIROSKI


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Научен приод за секого и засекогаш

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629789490_52.png?t=true&w=300&h=300

Fondacioni Renova


 • Adresa: Qendra e re tregtare kati 1 lok.57
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademia bankare dhe e teknologjisë së informatikësKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleanca Pan Evropiane


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 43-1/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan Net


 • Adresa: Maksim Gorki 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo i Solidarnost


 • Adresa: Klliment Ohridski 8
 • Vendi: Koçanë

Kategoritë:

shoqata, fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Change Management


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 44/1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cream Makeodia


 • Adresa: 23 Tëtori (Vladimir Komarov) 3
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

shoqata, fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitar StambolievKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dopir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Ohrid


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fodacioni për menaxhment dhe kërkime industriale


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 13-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Agro- qendra për edukim ACE


 • Adresa: Cico Popoviq 7-2/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Albiz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni BSC


 • Adresa: Krushevë p.n.
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Boris Trajkovski


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 17/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Fridrih Ebert


 • Adresa: Borka Talleski 42/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Ilija Kamchev/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Konrad Adenauer


 • Adresa: Risto Ravanovski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Nderkombetar per Sistemet Zgjedhore IFES


 • Adresa: Maksim Gorki 11/3
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Ndërkombëtar Toshe ProeskiKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 700 милиони евра приходи за 2021 година и над 25 милиони евра профит за само 8 супермаркети. На оваа тема вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 ...
сите 85 | | | веќе видена

Стапката на инфлација во Велика Британија , во април, достигна највисоко ниво во последните 40 години. Ваквата состојба, финансиски експерти ја објаснуваат со ...
сите 45 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини се сомнева во најавите на Владата дека со новото прекројување на буџетката каса во целост ќе се ублажат ...
сите 23 | | | веќе видена

НЛБ Банка Скопје во соработка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) воведува наменски кредити за енергетска ефикасност, односно Зелена кредитна линија ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj